Чи можна видати матеріальну допомогу працівнику з грошей, які внесено іншим працівником як повернення матеріальної допомоги?

22 червня 2013 | Опубліковано в Новости |

Порядок використання готівкової виручки (готівки) регулює Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, яке затверджено постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 р. N 637 (далі-Положення №637 ). Відповідно до п. 2.9 Положення №637

” готівкова виручка (готівка) підприємств (підприємців), у тому числі готівка, одержана з банку, використовуються ними для забезпечення потреб, що виникають у процесі їх функціонування….

Тобто готівку, повернену працівником до каси підприємства (к повернення матеріальної допомоги), можна видати на інші потреби, що виникають у процесі їх функціонування ( матеріальна допомога працівнику).

Бухгалтерські проводки при наданні матеріальної допомоги з одночасною видачею

Подібні записи:

Напишіть відгук

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.