Домівка » Статі з мітками ‘матеріальна допомога

Поворотна фінансова допомога єдиний податок

Чи включається до складу доходу ЮО – платника ЄП третьої групи сума наданої/отриманої поворотної фінансової допомоги?
Відповідь:
Відповідно до пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року N 2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), поворотна фінансова допомога – сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який …

Матдопомога в річній декларації з податку на прибуток

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
Як в річній декларації з податку на прибуток відображається сума отриманої від неплатників поворотної фінансової допомоги?
Для платників податку на прибуток, для яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, сума отриманої від неплатників податку на прибуток поворотної фінансової допомоги, що залишається неповерненою на кінець звітного року, включається …

Лист Міндоходів N 26953/7/99-99-19-03-02-17 (мат.допомога)

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ. ЛИСТвід 11.12.2013 р. N 26953/7/99-99-19-03-02-17
Про відображення в податковому обліку сум поворотної фінансової допомоги та умовних відсотків
Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист ДПС стосовно відображення (нарахування) в податковому обліку з податку на прибуток сум поворотної фінансової допомоги та умовних відсотків, нарахованих на такі суми, і повідомляє.
Згідно …

Строк нарахування доходу за поворотною Мат.допомогою змінився в 2013 році

Порядок оподаткування поворотної фінансової допомоги ( або поворотної мат.допомоги ) , отриманої платником податку на прибуток у звітному податковому періоді , що залишається неповерненою на кінець такого звітного періоду , від осіб , які не є платниками податку на прибуток або мають пільги при сплаті податку на прибуток регулюється пп.135.5.5 . ПКУ , де зазначено …

Роз’яснення щодо обмеження готівкових розрахунків

9 грудня 2013 | Опубліковано в Новости

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ.
ЛИСТ
від 08.11.2013 р. N 11-117/21669
Роз’яснення щодо обмеження готівкових розрахунків
(Витяг)
<…> Обмеження граничної суми розрахунків готівкою встановлено пунктом 1 постанови N 210, зокрема, щодо обмеження готівкових розрахунків протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 150000 (ста п’ятдесяти тисяч) гривень між підприємством (підприємцем) та фізичною особою стосуються розрахунків як фізичної особи – платника з …

Лист від 19.06.2013 р. № 1179/10/06-4-06 (Щодо обліку поворотної фінансової допомоги)

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА у м. КИЄВІ
ЛИСТ
від 19.06.2013 р. № 1179/10/06-4-06
ТОВ «Інтерактивна бухгалтерія»
Щодо обліку поворотної фінансової допомоги
(Витяг)
<…>
Відповідно до пп.14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сума процентів, умовно нарахованих на суму поворотної фінансової допомоги, що залишається неповерненою на кінець звітного періоду, у …

Чи можна видати матеріальну допомогу працівнику з грошей, які внесено іншим працівником як повернення матеріальної допомоги?

22 червня 2013 | Опубліковано в Новости

Порядок використання готівкової виручки (готівки) регулює Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, яке затверджено постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 р. N 637 (далі-Положення №637 ). Відповідно до п. 2.9 Положення №637
” готівкова виручка (готівка) підприємств (підприємців), у тому числі готівка, одержана з банку, використовуються ними для забезпечення …

Поворотну фінансову допомогу ФОПи не включають в доходи

Фізична особа-підприємець, яка працює на загальній системі оподаткування, не  включає до складу доходу суб’єкта господарювання  суму поворотної фінансової допомоги (позики), протягом  строку, на який вона видана.
Поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій …

Видача та отримання поворотної фінансової допомоги платниками єдиного податку

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ. ЛИСТ від 27.09.2012 р.
Починаючи з 1 січня 2012 року Спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів господарювання застосовується в порядку, встановленому Податковим кодексом України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), з урахуванням особливостей, передбачених Законом України від 4 листопада 2011 року N …

Тепер всі можуть позичати гроші “під відсотки” (Постанова ВСУ N 6-79цс12)

П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 липня 2012 року

м. Київ

Судова палата у цивільних справах
Верховного Суду України у складі:

головуючого
Яреми А.Г.,

судді
Григор’євої Л.І.,

Жайворонок Т.Є.,
Охрімчук Л.І.,
Патрюка М.В.,

Лященко …